برابر اروپا خارجی کشورهای عربی اتحادیه اروپا

برابر: اروپا خارجی کشورهای عربی اتحادیه اروپا اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مستحق برد بودیم/ چشمی باید اخراج می‌شد ، برانکو

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر استقلال گفت: خیلی راضی و خوشحال از این برد هستیم. یک تبریک خاص به بازیکنانم

مستحق برد بودیم/ چشمی باید اخراج می‌شد ، برانکو

برانکو: مستحق برد بودیم/ چشمی باید اخراج می شد

عبارات مهم : طبیعی

سرمربی پرسپولیس گفت: خیلی راضی و خوشحال از این برد هستیم.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر استقلال گفت: خیلی راضی و خوشحال از این برد هستیم. یک تبریک خاص به بازیکنانم بابت میل به پیروزی و جنگندگی ارزش می گویم.

مستحق برد بودیم/ چشمی باید اخراج می‌شد ، برانکو

وی افزود: یک تبریک هم به هواداران مان بابت پر کردن ورزشگاه از صبح می گویم. خیلی خوشحالم که هواداران را خوشحال کردیم و رقیب بزرگ و مهم مان استقلال را شکست دادیم. این داربی بود. داربی هر لحظه خوب هست. فضای خوبی را شاهد بودیم. بازی بسیار فعال و محکم و نیرومند بود. جالب اینکه موقعیت های خطرناک روی هر دو دروازه وجود داشت. علی رغم اینکه گل ها زیاد نبود، هواداران توانستند از بازی لذت ببرند.

برانکو ادامه داد: ما در مدت زمانی کوتاه، تعداد بازی های زیادی را انجام دادیم. این برد جهت ما مهم بود و خود را به بالای جدول رسانیدم.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر استقلال گفت: خیلی راضی و خوشحال از این برد هستیم. یک تبریک خاص به بازیکنانم

سرمربی کروات پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که نظرش راجع به اینکه شفر گفته تیم او خوش شانس بوده هست، گفت: من اول صحبت هایم هم گفتم که با استحقاق بردیم چون بهتر از حریف بودیم. وقت های کامل و نیمه کامل را زیاد ایجاد کردیم. حالا بخواهیم به سرعت به بازی برگردیم، شاید اول بازی آنها یک وقت داشتند. انصاری هم یک وقت خوب داشت که آفساید بود. باقی صحنه ها ارسال بود و ارسال که تصویر العمل خوبی برابر آنها داشتیم. نمی خواهم راجع به وقت های خوبمان بگویم. وقت هایی که رسن و امیری داشتند. شانس شجاع ها را دنبال می کند. اگر شجاع باشید و جهت برد به زمین بروید، شانس هم با شما خواهد بود.

سرمربی پرسپولیس راجع به اخراج چشمی و اینکه داوری را چطور دید، گفت: نمی خواهم راجع به داوری صحبت کنم. مقررات روشن است به خصوص در وقت پنالتی. این تخصص من نیست ولی تا جایی که می دانم اگر بازیکن حریف از پشت اشتباه می کند، یعنی کارت قرمز. حالا مهم نیست. هل دادن داور و مسائلی از این دست از سوی بازیکن استقلال پیش آمد. خوشحالم از تصویر العمل بازیکنانم که صبور بودند و تحمل کردند. آنها سزاوار برد بودند.

وی راجع به کمبود بازیکن تیمش گفت: هرکسی نباشد، دیگرانی هستند که به خوبی جای او را پر کنند. طبیعی است که طارمی دو سال آقای گل بوده و جایش خالی است ولی بازیکنان تازه هم به خوبی جای خالی را پر می کنند و به نشانه زده اند. نعمتی، رسن، منشا و خلیل زاده و دیگران بازی به بازی بهتر می شوند.

مستحق برد بودیم/ چشمی باید اخراج می‌شد ، برانکو

برانکو راجع به عملکرد پرسپولیس در نیمه دوم و آیا او از اینکه بیرانوند مستقیم توپ را جهت منشا می فرستاد راضی بود، گفت: طبیعی است سه چهار بازیکنمان جایشان خالی هست. من هیچگاه اینکه بازیکن را نداریم گله و شکایت نمی کنم. استقلال خوزستان را بدون ملی پوشانمان بردیم. آنهایی که در این سیستم هستند هم کاملا هماهنگ نشده اند. هم ربیع خواه و هم کامیابی نیا به خوبی در هافبک دفاع کار می کنند. ولی راجع به نیمه دوم باید بگویم که این استراتژی ما نبود. استقلال مستقیم بازی می کرد و طبیعی بود که ما هم توپ را برگردانیم. ما تلاش می کردیم فضای حمله جهت علیپور و منشا ایجاد کنیم و در این زمینه موفق هم بودیم.

او راجع به تعویض های دفاعی تیمش گفت: هر دو مهاجم ما در فاز حمله و دفاع عالی بودند. تصویر العمل تیم ما جواب داد و تعویض های ما خوب کار کردند. مصلح هم در آخرین دقایق آمد تا با قدرت سرزنی توپ های بلند را خنثی کند.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش برابر استقلال گفت: خیلی راضی و خوشحال از این برد هستیم. یک تبریک خاص به بازیکنانم

برانکو در پاسخ به این پرسش که آیا امکان دارد منشا در پست دیگری هم بازی کند، گفت: او مهاجم است و وظیفه یکی از دو مهاجم کمک به خط دفاعی هست. او و علیپور در این زمینه عالی بودند. آنها هم به دفاع کمک می کردند و هم در حمله عالی بودند.

سرمربی پرسپولیس راجع به بی انگیزگی محسن مسلمان و مواجهه او با این بازیکن، گفت: اولا باید بگویم که آیا فکر می کنید من با کسی مسئله دارم؟بازیکن باید بدود، بجنگد و در خدمت تیم باشد. از هیچ بازیکنی نخواسته ام تا از برج میلاد به پایین بپرد. خیلی ساده.

مستحق برد بودیم/ چشمی باید اخراج می‌شد ، برانکو

وی در پاسخ به این پرسش که استقلال امروز بهتر بود یا استقلال سال گذشته و اینکه آیا یک فوتبال آلمانی را امروز دید، اظهار کرد: من نمی خواهم در این زمینه نظر بدهم. هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. ما بازی قبلی خیلی بهتر بودیم ولی سه بر دو باختیم. ولی اینکه شفر به استقلال نظم می دهد را مطمئنم. طبیعی است او وقت نیاز دارد. قطعا اگر او امروز می برد، یک تاثیر بزرگ جهت استقلال داشت. من کیفیت و فلسفه او را می شناسم و مطمئنم که با استقلال قدم بزرگی برمی دارد. در نهایت هم به موقعیتی می رسد که استقلال استحقاقش را دارد.

واژه های کلیدی: طبیعی | برانکو | سرمربی | بازیکن | استقلال | بازیکنان | هواداران | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs