برابر اروپا خارجی کشورهای عربی اتحادیه اروپا

برابر: اروپا خارجی کشورهای عربی اتحادیه اروپا اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی تصویر العمل «کدخدایی» به بیانات اخیر «احمدی‌نژاد»

سخنگوی شورای نگهبان در نوشتاری به بیانات اخیر محمود احمدی نژاد تصویر العمل نشان داد. 

تصویر العمل «کدخدایی» به بیانات اخیر «احمدی‌نژاد»

تصویر العمل «کدخدایی» به بیانات اخیر «احمدی نژاد»

عبارات مهم : تصویر

سخنگوی شورای نگهبان در نوشتاری به بیانات اخیر محمود احمدی نژاد تصویر العمل نشان داد.

به گزارش ایسنا، عباسعلی کدخدایی در کانال تلگرامی خود چنین نوشت:

باسمه تعالی

تصویر العمل «کدخدایی» به بیانات اخیر «احمدی‌نژاد»

برگی از تاریخ!

ظاهرا دوشنبه ۲۵ خرداد ۸۸ بعد از ظهر از دفتر مدیر جمهور وقت اطلاع دادند که آقای مدیر جمهور ساعت ۲۱:۳۰ منتظر شماست. تعجب کردم چون ارتباط و رفت و آمدی نداشتم. پرسش کردم از دفتر ایشان بپرسند عنوان چیست؟ پاسخ این بود که بعضی پرسشها روز. علیرغم شلوغی کارها، با مشورت دبیر محترم و در ساعت مقرر به دفتر ایشان رفتم. در دفتر با آقای الهام مواجه شدم. به شوخی گفتم معلوم شد عنوان چیست و کار، کار چه کسی است؟ اظهار بی اطلاعی کرد. به همراه مدیر جمهور به یکی از اطاق ها رفتیم. بعد از تعارفات گفت آیا نتیجه انتخابات را اعلام نمی کنید؟ – منظور اعلام صحت انتخابات از سوی شورای نگهبان بود – گفتم هنوز شکایت ها بررسی نشده است و در وقت دریافت و بررسی شکایات هستیم. قطعا بعد از بررسی شکایات، نتیجه نهایی اعلام خواهد شد. اصرار از ایشان که نتیجه را سریعتر اعلام کنید و مقاومت از سوی من مبنی بر اینکه تا زمانی که شکایات پیگیری نشود، امکان اعلام صحت انتخابات نیست، البته عنوان دیگری نیز مطرح شد که فعلا از حوصله این متن خارج هست. یادآوری این توصیه مهم است که این نظر از سوی سایر اعضای محترم شورا نه تنها مورد قبول واقع نگردید، بلکه مهلت قانونی پیگیری به شکایات با موافقت رهبر معظم انقلاب تمدید هم شد.

حالا باید دید چه کسانی دنبال مهندسی انتخابات بودند؟ شورای نگهبان و یا مهندسی در کسوت مقام اجرایی.

سخنگوی شورای نگهبان در نوشتاری به بیانات اخیر محمود احمدی نژاد تصویر العمل نشان داد. 

آیا شورای نگهبانی که حتی حافظه و خاطره شخص ایشان از این واقعه هم می تواند شهادت دهد که در انجام وظایف نظارتی خود به مر قانون عمل کرده است و علی رغم اصرار یک مقام اجرایی کشور تن به اعلام پیش از موعد صحت انتخابات نداده هست، تا چه رسد به اینکه اجازه دهد به آرای مردم به مثابه حق الناس به وسیله مجریان انتخابات خیانت یا تعرضی شود و خدای ناکرده نتیجه انتخابات عوض کردن کند، مهندسی کرده است؟

پر واضح است که کشور امروز نه نیازمند انتخابات مجدد است چون همه انتخابات سالم و قانونی برگزار شده است اند، از جمله انتخابات ۸۸ و ۹۶ و نه نیازمند همه پرسی، چون هر از گاهی مانند ۲۲ بهمن امسال همه پرسی به صورت خودجوش و مردمی نیز انجام می شود. ضرورت کشور عزیزمان ایران امروز همت همه دلسوزان در برخورد با تکفیر، نفاق، انحراف و بر هم زنندگان آرامش و امنیت کشور و شهروندان است.

تصویر العمل «کدخدایی» به بیانات اخیر «احمدی‌نژاد»

واژه های کلیدی: تصویر | مهندسی | انتخابات | نتیجه انتخابات | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs