برابر اروپا خارجی کشورهای عربی اتحادیه اروپا

برابر: اروپا خارجی کشورهای عربی اتحادیه اروپا اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار حوادث قتل رقیب عشقی با شلیک گلوله

مردی که رقیب عشقی خود را با شلیک گلوله به قتل رسانده هست، به‌زودی پای میز محاکمه می‌رود.

قتل رقیب عشقی با شلیک گلوله

عبارات مهم : همراه

مردی که رقیب عشقی خود را با شلیک گلوله به قتل رسانده هست، به زودی پای میز محاکمه می رود.

به گزارش شرق؛رسیدگی به این پرونده از زمانی شروع شد که به کارآگاهان پلیس آگاهی استان فارس خبر دادند مردی جوان در خیابان با شلیک گلوله کشته شده است هست. هنگامی که مأموران به محل اتفاق رفتند، در بررسی های ابتدایی متوجه شدند مقتول هیچ مدرک شناسایی همراه ندارد به این ترتیب نخستین گره در حل این معمای جنایی به وجود آمد. از سویی هیچ کس شاهد این جنایت نبود و اطلاعاتی از هویت قاتل وجود نداشت.

تنها موضوعی که مسلم به نظر می رسید، این بود که قتل با انگیزه انتقام جویی به وقوع پیوسته است لیکن هیچ نشانه ای از اینکه قاتل دست به دزدی زده باشد، وجود نداشت. علاوه بر این شلیک از فاصله نزدیک انجام شده است بود که نشان می داد قاتل قربانی خود را می آشنایی و با نزدیک شدن به او در لحظه مناسب طعمه اش را غافلگیر کرده است.

قتل رقیب عشقی با شلیک گلوله

کارآگاهان بعد از انتقال جسد به پزشکی قانونی به بررسی پرونده افراد مفقودشده پرداختند تا شاید از این طریق نشانی از هویت مقتول به دست بیاورند، ولی مشخصات ظاهری این جوان با هیچ کدام از گم شدگان شباهت نداشت. در حالی که تحقیقات در این زمینه هنوز در مراحل ابتدایی بود، زن و مردی با مراجعه به پلیس خبر دادند پسرشان به نام آرش از چند ساعت پیش مفقود شده است هست. آنها گفتند آرش جهت انجام کاری از منزل بیرون رفت و قرار بود خیلی سریع بازگردد، ولی نه به منزل برگشت و نه تلفنش را جواب داد تا اینکه در نهایت گوشی تلفن همراه او خاموش شد. این زوج که دلواپس آینده پسرشان بودند، از مأموران درخواست کمک کردند.

کارآگاهان با مشاهده تصویر آرش فهمیدند او همان جوان کشته شده است است به همین علت همسران میان سال را راهی پزشکی قانونی کردند. آنها بعد از دیدن جنازه هویت او را تأیید و از قاتل ناشناس شکایت کردند. کارآگاهان به تفحص های خود ادامه دادند تا اینکه فهمیدند آخرین بار آرش در محله خود همراه جوانی به نام بابک دیده شده است هست. هنگامی که بابک دستگیر شد، ابتدا اتهام قتل را انکار کرد و گفت اصلا فردی را به نام آرش نمی شناسد. همین انکار ظن پلیس را نسبت به او زیاد کرد و بازجویی ها تا آنجا ادامه یافت که بابک مجبور به بیان واقعیت شد. متهم گفت: چندی پیش با دختری آشنا و به او علاقه مند شدم. قصد داشتم با این دختر ازدواج کنم. اوایل مشکلی وجود نداشت تا اینکه کم کم در واکنش‌ها دختر مورد علاقه ام عوض کردن به وجود آمد و من فهمیدم پای مردی دیگر در میان است.

مردی که رقیب عشقی خود را با شلیک گلوله به قتل رسانده هست، به‌زودی پای میز محاکمه می‌رود.

با بررسی هایی که انجام دادم، فهمیدم آرش نیز به آن دختر علاقه دارد و در واقع رقیب من هست. او حاضر نبود خودش را کنار بکشد و می خواست علاقه من را از چنگم دربیاورد به همین علت از او کینه به دل گرفتم و نقشه قتلش را طراحی کردم. جهت این کار سلاحی خریدم و روز اتفاق بعد از اینکه توانستم او را به بهانه ای از منزل بیرون بکشم، در محلی خلوت با شلیک گلوله به قتل رساندم و فرار کردم.

متهم همین اعترافات را نزد بازپرس نیز تکرار کرد و بعد از آن قرار مجرمیت و کیفرخواست علیه او صادر شد. این مرد در روزهای آینده پای میز محاکمه خواهد رفت.

واژه های کلیدی: همراه | گلوله | دختر مورد علاقه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs